Sitemiz, tüketici haklarını korumayı en öncelikli kuralları arasında tutmaktadır. Bu anlamda, Sitemizde alışverişleriniz sırasında yaşadığınız ürün ve servis kaynaklı her türlü sorun titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.

Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren on dört (14 ) günlük süre içinde iade veya değişim yapabilirsiniz. Ürünü iade edebilmeniz için aşağıda bulunan iade şartlarına uymanız gerekmektedir. Aksi takdirde gönderdiğiniz ürün tarafımızdan kabul edilmeyecektir.

-       İade veya değişim süresi on dört ( 14 ) gündür.

-       İade veya değişim talebinizi, ati[at] atigilan.com adresine e-posta gönderebilir veya 0850 220 29 29 numaralı telefonumuzu arayarak bize bildirebilirsiniz.

-       İade veya değişim yapılacak ürünün faturası, kutusu veya ambalajı açılmamış şekilde ve varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde iade kabul edilmeyecektir.

-       Hijyenikliği bozulabilecek ürünlerin kesinlikle iade veya değişimi söz konusu değildir.

-       Ürünü adresimize kargo firması ile gönderirken orijinal kutusu zarar görmeyecek şekilde muhafaza edilmelidir.

-       İade işlemlerinde, bizim tarafımızdan herhangi bir problem olmadığı durumlarda, müşterinin kendi isteği ile gerçekleştireceği iade işlemlerinde kargo bedeli müşteriye aittir. Karşı taraf ödemeli gönderimler kabul edilmeyecektir.

-       Kişisel bakıma yönelik ürünlerin kutusunun veya jelatinin açılması ya da ürünün kullanılması halinde iadesi mümkün değildir.

Ürünün orijinal kutusu zarar görmeden ve faturası elimize ulaştığından itibaren on (1 - 5) iş günü içinde iade işlemi ilgili kartınıza yapılacaktır.

 

Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler

Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek mal/hizmetler, hızla bozulan ve son kullanma tarihi geçen mal/hizmetler, tek kullanımlık mal/hizmetler, kopyalanabilir her türlü yazılım ve programlardır. Ayrıca, her türlü kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.