sirket.jpg
Bizler hakkında

Biz Kimiz?

AtiGilan Eldiven yaklaşık 30 yıllık ticari tecrübeye sahip bir firmadır. Dürüst ve sorumluluk anlayışıyla müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız firmamızın hızlı ve güçlü yükselişinin temel ayakları olmuştur. Türkiye ve Global dünya piyasasının sektöründe yer edinmiştir. AtiGilan Eldiven ürünler yelpazemiz aşağıdaki gibidir İş eldivenleri, Sanayi eldivenleri, Temizlik ve Bulaşık eldiveni olarak AtiGilan Eldiven markası ile 34 çeşit ve 11 marka Gilan Eldiven, Dorsa, Golbarg, Gil naaz, Coral, Parin, Gilan, Emenkar, Industrıal, Sanatkar, Gıl das Eldiven ile Türkiye'nin dört bir yanına hizmet vermekteyiz.

AtiGilan Eldiven kaliteye önem vererek tüketiciye daima en iyi olanı sunmak amacındadır satış sonrası hizmet anlayışı AtiGilan Eldiven firmasının vazgeçilmez politikasıdır. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda yeni ekonomik kaliteli ürünlere ulaşabilmeleri bizim için çok önemli müşterilerimiz kazanırsa bizde kazanırız. Biz hedeflerimize objektif ve iyi niyetli yaklaşırız. Konu her ne olursa olsun müşterilerimizle ve diyaloglarımızla kendi içimizde her zaman kaliteyi ve gelişimi ön planda tutarız. Kaliteli, güvenilir ve sorumluluk sahibi şirket bilincimizle çalışmalarımızı sürdürmekte ve bu prensibi gelecek kuşaklarımıza da aşılamaktayız.

Hedeflerimiz; yüksek kaliteli ürünleri en uygun fiyata tüketiciye sunmak, müşteri memnuniyetini en üst seviye çıkarmak, uluslararasında aranan bir marka seviyesine %100 ulaşmak ve Türkiye markası olmaktır.

Misyonumuz

Ürün ve hizmetlerde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak topluma ve çevreye pozitif katkı sağlayan, faaliyetlerinde elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltip ,daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncü bir grup olmak.

Vizyonumuz

AtiGilan Eldiven Dış San. Ltd. Şti. olarak ilk hedefimiz ürün kalitesi ve yüksek düzeyde müşteri memnuniyetidir. Sistemimizin temel unsuru ise estetiktir.Sosyal sorumluluk ve çevre duyarlılığı stratejik görüşümüzün iki önemli faktörüdür. Çalışanları ,müşterileri ve tedarikçileri başta olmak üzere bütün iş ortaklarımızı ilgilendiren üretim kalite kontrol ve satış süreçlerini bir bütün olarak görmekteyiz . Bu süreç içerisinde kalite odaklı bir bakış açısı oluşturmaktayız.