Beğenmediğiniz veya almaktan vazgeçtiğiniz tüm ürünleri iade edebilir ücretinizi geri alabilirsiniz.

İade & Değişim Süreci Kaç Gündür?

Satın aldığınız bir ürünü, Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun gereğince, teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde cayma hakkınızı kullanarak sebep göstermeden ve iade kargo ücreti ödemeden iade edebilirsiniz.

İade & Değişim Ücretli midir?

İade & Değişim talebiyle bize gönderdiğiniz ürünlerin tüm kargo masrafları firmamıza aittir.

Kargolarınızı Yurtiçi kargo ile alıcı ödemeli olarak yollayınız

Hangi Ürün/Ürünler İade & Değişim Kapsamına Girmez?

Kozmetik ve sağlık ürünleri kullanılması halinde iade kapsamına girmez ama bozulmuş ve sağlığınızı tehtit edecek bir durumda olması durumunda acil iade kapsamında ürünü iade edebilirsniz.

Hangi Ürün/Ürünler İade & Değişim Kapsamına Girer?

Kargoda yada herhangi bir aşamada zarar görmüş kusurlu ürünler, baştan defolu olan ürünler, istenilen renk ve bedende gelmemiş ürünler acil iade kapsamına girmektedir. Gelen ürün beğenilmediği ve kullanılmadığı(etiketi koparılmamış) durumda iade & değişim kapsamına girmektedir

İade Nasıl Yapılır?

İade etmek istediğiniz ürün için hesabıma giriş yaparak siparişlerim aşamasından iade seçeneğini seçip Karşınıza gelen form aracılığıyla istediğiniz ürünü iade & değişim olarak gönderebilirsiniz. Eğer "İade Talebi Oluştur" butonunu siparişlerim bölümünde göremiyorsanız, iade & değişim süreci sona ermiş demektir. İadenizi telefon ile yapabilirsiniz

Ürün Bedel İadesi

Bizler ürünü teslim aldıktan sonra ürün bedeli kartınıza iade edilecektir. Bankaların süreç ve uygulamalarına göre iade tutarının kartınıza yansıması 1-5 iş günü sürebilir

 

Cayma Hakkı Nedir?

Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik'e göre internet ortamında yapılan satışlarda tüketicinin 14 gün içinde sözleşmeden cayma ve ödediği bedelin tamamını herhangi bir kesinti olmadan iadesini talep etme hakkıdır.

Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun gereğince, ürünün teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde cayma hakkınızı kullanarak sebep göstermeden ve iade kargo ücreti ödemeden ürünü iade edebilirsiniz.

Satın alınan ürün ne zaman teslim edilir?

Satın aldınığınız ürünler  aynı iş günü içinde kargoya verilir. Bu ürünler kargoya verildikten sonra kargo hızına ve tatil günlerine göre ve bulunduğunuz lokasyona göre teslim tarihi değişmektedir.